ورود به سامانه آنلاین پلاس
کارگزاری ملل پويا

از کاربران محترم خواهشمند است از ارسال دستور پشت سرهم و بدون وقفه در چند دقیقه خودداری نمایند این عمل باعث تضعیف حق سایر مشتریان و تخلف قانونی آن کاربر محسوب خواهد شد و همچنین سبب کندی سامانه معاملات آنلاین و بروز مشکلات در این سامانه خواهد گردید

در صورت انجام این موضوع مشتری متخلف و کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

قابل توجه مشتریان محترم کارگزاری در خصوص تغییرات مقررات بازارپایه

در بازار پایه کلا بازار الف حذف شد، بازار ب تبدیل به بازار زرد، بازار ج تبدیل به بازار نارنجی و شرکتهای درحال انحلال به بازار قرمز منتقل خواهند شد. معاملات در تابلو بازار زرد ۲ روز در هفته بدون نوسان و سایر روزها با قیمت پایانی به اضافه یک ریال، در تابلو نارنجی ۱ روز در هفته بدون دامنه نوسان و در بازار قرمز ۱ بار درماه. در بازار پایه آکشن ۸:۳۰ تا ۹ را دیگر نخواهد داشت، در روزهایی که دامنه نوسان شرکت باز است از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ دامنه نوسانی ۱ ریالی از ۱۱:۳۰ الی ۱۲ هیچ معامله ای انجام نخواهد شد. از ۱۲ الی ۱۲:۳۰ دامنه نوسان برداشته خواهد شد. نکته مهم در این بازارها این است که قیمت های نمادها دیگر نشان داده نخواهد شد و بصورت hidden خواهد بود به نوعی شبیه بازار عرضه های اولیه بوک بیلدینگ انجام خواهد شد و سهامدار براساس تحلیل خود خرید و فروش را انجام خواهد داد.

----------

مشتریان گرامی

با احترام پیرو ابلاغیه مورخ 97/10/26 در خصوص اجرای رسمی و قطعی سامانه مدیریت ریسک به استحضار می رساند که از تاریخ 97/11/10 از ساعت 08:30 الی 08:45 (زمان سفارش گیری) تایید و ورود سفارش به سامانه هسته معاملات برای کلیه مشتریان بر اساس مانده بستانکاری ریالی مشتری و اعتبار تخصیصی به مشتری طبق دستورالعمل خرید اعتباری می باشد و در صورت ارسال مازاد بر موارد فوق، سیستم عدم کفایت قدرت خرید مشتری اعلام می نماید.

 

تماس با ما

آدرس : تهران خیابان شیراز جنوبی،نبش کوچه 68 شرقی،پلاک 8 طبقه 3 

تلفن:45283000-021

 

نکات امنیتی: 

- سامانه معاملات برخط این کارگزاری با استفاده از پروتکل امن SSL و به آدرس https://silver.melalsecurities.ir  در اختیار مشتریان کارگزاری قرار دارد. لطفاً پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید. درصورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.

- برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید. 

- هرگز نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

- پس از اتمام کار با سامانه، حتماً با استفاده از دکمه خروج، از حساب کاربری خود خارج شوید.

- از ذخیره نام کاربری و رمز عبور در مرورگر حتی المقدور خودداری نمایید.

طراحی شده در شرکت تدبیرپرداز
Logo_Online_Plus
نسخه 3.7.9